Mokymai

Psichoterapija atveria savo duris visuomeneiAtvirukas

Su žmonių grupėmis susiduriame visi, nuolat esame ar tampame jų dalimi. Grupės susiformuoja spontaniškai (laukiančiųjų viešose vietose grupės, mitingai, ir pan.) arba egzistuoja ilgą laiką, formuojamos siekti tam tikrų tikslų (bendradarbių kolektyvai, besimokančiųjų klasės, kursai, įvairios organizacijos). Daugiau nei šimto metų grupės procesų tyrinėjimo istorija leidžia juos suvokti ir efektyviai valdyti. Todėl grupinių procesų pažinimas tampa aktualus ne tik medicinos sferos darbuotojams, bet ir kitiems specialistams, dirbantiems su žmonių grupėmis ar norintiems geriau jaustis ir produktyviai dirbti komandose.

Grupinės analizės ir grupinės psichoterapijos gydymo metodo mokymas tampa vis svarbesne gydytojų psichiatrų, psichologų, socialinių darbuotojų ir slaugytojų pasirengimo praktiniam darbui dalimi. Per paskutinius 15-20 metų psichoterapijos mokymas tampa vis reikšmingesnis tokiose Europos šalyse kaip Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Norvegija, Švedija, Lenkija, taip pat ir mūsų šalyje.

Lietuvos grupines analizes draugija (LGAD) kartu su Vilniaus Universitetu (VU) organizuoja ir vykdo šias mokymo programas:

  • Psichodinaminė grupių psichoterapija;
  • Grupinė analizė;
  • Darbas su suaugusiųjų grupėmis organizacijose.

Daugiau informacijos apie mokymus rasite tinklapyje www.psichoterapijos-mokymas.org

KVIEČIAME TAPTI PROGRAMŲ KLAUSYTOJAIS!

Kvietimas mokytis darbo su grupemis 2018