2017 LGAD vasaros konferencija „GRUPĖS LYDERIS: ASMUO IR VAIDMUO“

Šiais metais ilgiausias vasaros dienas ir trumpiausias naktis (birželio 23 – 25 d.) kviečiame sutikti drauge Lietuvos grupinės analizės draugijos kartu su Vilniaus universitetu organizuojamoje konferencijoje

„Grupės lyderis: asmuo ir vaidmuo“

Šiemetinėje konferencijoje daug įdomaus išgirs ne tik psichologai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai, gydytojai, bet ir visi, kuriems aktualus ir įdomus grupės lyderio vaidmuo, šio vaidmens ir asmenybės dermė, o kartais – konfliktas.

Grupės lyderio samprata plati. Ji apima ne tik mums gerai pažįstamą valstybės, organizacijos vadovo vaidmenį. Lyderis – tai ir nedidelės žmonių grupės, mokymų vadovas, klasės mokytojas, psichoterapinės grupės vedantysis, net… tėtis ar mama. Būti lyderiu – ne tik pelnyti kitų pasitikėjimą, bet ir jį pateisinti, tapti teigiamų ir neigiamų projekcijų taikiniu, suprasti grupėje vykstančius procesus ir juos suvaldyti, gebėti suderinti savo kaip asmens, turinčio silpnybių, ir idealizuojamo ar nuvertinamo lyderio pozicijas.

 

Konferencijos metu turėsime ypatingą galimybę išgirsti grupinės analizės Lietuvoje pradininkų E. Laurinaičio ir E. Petkutės pranešimus. Pranešimus taip pat skaitys Grupinės analizės mokymo programos absolventė V. Kniukštienė ir Darbo su grupėmis organizacijose programos absolventė S. Triškuvienė. Konferencijos dalyvių laukia diskusijos mažosiose bei didžiojoje grupėje, o šviesiausius vasaros vakarus leisime mėgaudamiesi filmo peržiūra, diskusijomis ir švente būti drauge.

Susipažinkite su viliojančia  konferencijos dienotvarke.

Mokslinę konferencijos programą paįvairins apsilankymas įspūdingose Molėtų vietovėse.

Konferencija vyks viešbutyje „Belvilis“ (Molėtų raj., Kirnelės km. ant Bebrusų ežero kranto). Čia galite rasti vietovės žemėlapį.

Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą. Skubėkite registruotis, nes žemesnė registracijos kaina galioja tik iki gegužės mėn. 22 d.!

Ankstyvosios registracijos mokestis (iki gegužės 22 d.):

Mokymo programos studentams ir LGAD nariams – 130 €; ne LGAD nariams – 155 €;

Vėlyvosios registracijos mokestis (iki birželio 16 d.):

Mokymo programos studentams ir LGAD nariams – 150 €; ne LGAD nariams – 175 €.

Į kainą įtraukta nakvynė viešbutyje, maitinimas nuo penktadienio pietų iki sekmadienio pusryčių, šeštadienio vakaronė ir ekskursija. Jei kyla daugiau klausimų, galite kreiptis el. paštu gulbinaite.brigita@gmail.com

Konferencijos dalyviams bus išduodami VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Šiuos duomenis prašome nurodyti mokant konferencijos mokestį:

SEB bankas, sąskaitos nr. LT09 7044 0600 0137 9470,
Gavėjas – Lietuvos grupinės analizės draugija,
Mokėjimo paskirtis – Už 2017 m. vasaros konferenciją.